Про компанію

ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» — ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar. Ми є частиною групи компаній Zeppelin, яка веде діяльність в 190 філіях по всьому світу зі штатом співробітників понад 10 000 і досягнутим обсягом продажів 3.1 млрд. EUR в 2019 фінансовому році, що стало найвищим показником за 70-річну історію.

Історія компанії

26 листопада 1996 р. - почала свою діяльність ТОВ з ІІ «Цеппелін Україна ТОВ» як незалежна структура, ексклюзивний офіційний дилер компанії Caterpillar.

Детальніше
Новини

Актуальні статті та новини в світі силових установок Caterpillar, технологій та сервісних послуг Цеппелін Україна.

Детальніше
Фінансування

У співпраці з компанією «Катерпілар Файненшнл Україна» ми пропонуємо різні варіанти придбання обладнання: оренда, лізинг, розстрочка.

Детальніше
Реалізовані проекти

За роки роботи, були запроектовані, побудовані, і здані безліч об'єктів основного і резервного енергопостачання, як для промислового комплексу, так і для житлових і громадських об'єктів.

Детальніше
Cat® Connect

Cat® Connect використовує сучасні технології та послуги для підвищення ефективності експлуатації. Використовуючи дані обладнання, оснащеного цією технологією, ви отримаєте більше інформації про свої машини та операції, ніж будь-коли раніше.

Детальніше