Про компанію

Cat® Connect for Energy & Transportation Рішення для силових установок

Енергія для прогресу

Більше 85 років компанія Caterpillar надає рішення для вироблення електроенергії клієнтам по всьому світу. Від Північної Америки до Китаю, від Європи до Індії, у віддалених регіонах і екстремальних погодних умовах Caterpillar забезпечує відповідність критично важливим вимогам замовників та найсуворішим місцевим стандартам.

В Україні наші газові та дизельні електростанції ефективно застосовуються в галузях, які забезпечують економічний розвиток: сільському господарстві, гірничій промисловості, видобутку нафти і газу, будівництві, виробництві.

Ми надійно забезпечуємо електроенергією центри обробки даних, які підтримують функціонування інформаційних мереж підприємств та населення. Системи енергопостачання Caterpillar потужністю від 10 до 16000 кВт розраховані на вирішення завдань не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього дня.

Генератор Cat
Генератор Cat

ПОЄДНАННЯ ОБЛАДНАННЯ, СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ПОСЛУГ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ

Програма Cat Connect використовує сучасні технології та послуги для підвищення ефективності експлуатації. Використовуючи дані обладнання, оснащеного цією технологією, ви отримаєте більше інформації про свої машинах та їх операції, ніж будь-коли раніше.

Дилер Cat допоможе вам знайти оптимальне поєднання технологій та послуг Cat Connect для ваших об'єктів. Незалежно від того, чи полягає ваша мета в контролі витрат, підвищенні продуктивності, забезпеченні безпеки людей та обладнання чи в зниженні ризиків, програма Cat Connect надає всі необхідні можливості для створення успішного і стійкого підприємства.

Дізнайтеся, як технології CAT CONNECT можуть допомогти оптимізувати ваш бізнес

Технології, вбудовані в сучасне обладнання, дають своєчасну та необхідну інформацію. Використовуючи дані з ваших одиницях техніки та прості інструменти аналізу даних від дилера Cat®, ви зможете приймати обгрунтовані та своєчасні рішення з управління обладнанням, які допоможуть вам контролювати витрати, оптимізувати роботу, управляти персоналом і знижувати ризики.