Про компанію

CAT® CONNECT ДЛЯ СУДНОПЛАВСТВА

Поєднання обладнання, сучасних технологій та сервісів для досягнення успіху

Цеппелін Україна, дочірнє підприємство концерну Цепелін з більш ніж 600 співробітниками, є провідним постачальником системних рішень в області приводних та енергетичних установок.

Будучи вже більше 50 років ексклюзивним партнером Катерпиллар Моторен (Cat і MaK), Цеппелін Україна пропонує своїм клієнтам індивідуальні, високоефективні системні рішення і комплексне обслуговування в таких областях, як судна, локомотиви, нафта та газ, тепло- і електростанції, мобільні та стаціонарні приводні установки в діапазоні потужностей від 15 кВт до 16 МВт.

Ми надаємо повне сприяння у вирішенні питань установки наших двигунів та їх інтеграцію в суднові системи будь-якої складності. Підбираємо необхідне додаткове обладнання, починаючи з замка запалювання та закінчуючи пропульсуючим комплексом судна в цілому.

image
image

Caterpillar Marine надає своїм клієнтам послуги Cat® Connect з різними рівнями можливостей моніторингу, починаючи з телематики і закінчуючи автоматизованої аналітикою і консультативними послугами експертів. Ви і ваш дилер Cat зможете працювати разом, щоб досягти поставлених цілей не тільки по відношенню до обладнання Cat, але всіх життєво важливих одиниць на борту.

ПОСЛУГИ CAT CONNECT

Сучасні системи генерують величезну кількість даних, щоб ними могли керувати навіть кілька менеджерів контролю обладнання. Але тепер є більш простий спосіб відстежувати та управляти одиницями обладнання, незалежно від того, де вони знаходяться.

ПЕРЕТВОРІТЬ ВАШІ ПРОБЛЕМИ В НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Cat Connect надає вам своєчасну інформацію. Використовуючи дані про ваші одиниці техніки та прості інструменти аналізу від дилера Cat®, ви зможете приймати обгрунтовані та своєчасні рішення, які допоможуть вам контролювати витрати, оптимізувати роботу і знижувати ризики.