Про компанію

CAT® CONNECT ДЛЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Компанія Caterpillar - світовий лідер у виробництві генераторних установок, які працюють на різних видах пального.

«Цеппелін Україна ТОВ» виконує комплексну розробку та реалізацію проектів «під ключ». Ми створюємо системи основного, резервного та аварійного електропостачання на базі дизельних генераторів, когенераційних установок, установок, які працюють на різних типах газу, джерел безперебійного живлення та іншого устаткування. Реалізація «під ключ», включає в себе: проектування, будівництво, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи, з подальшим гарантійним та сервісним обслуговуванням.

Фахівці компанії «Цеппелін Україна» нададуть допомогу і проведуть консультації проектним організаціям в області основного, резервного, аварійного електропостачання, а також біогазового виробництва з подачею електроенергії в мережу та оформленням «зеленого тарифу».

Ми володіємо широкою базою партнерів, в усіх регіонах України, які мають великий досвід впровадження різних систем електропостачання.

image
image

РІШЕННЯ CAT® CONNECT

Обладнання, технології та послуги, що допомагають вам досягти успіху.

Рішення Cat Connect забезпечують інтелектуальне використання технології та обслуговування з метою підвищення ефективності виконання робіт на майданчику. Використання даних, отриманих з машини, оснащеної високотехнологічним обладнанням, забезпечує неперевершену інформованість, контроль обладнання і його функціонування.

Дилер Cat допоможе вам знайти правильне поєднання технологій Cat Connect і послуг для ваших робочих майданчиків. Cat Connect надає можливості для реалізації успішної та стабільної бізнес-моделі, забезпечуючи максимальне збільшення продуктивності, зниження витрат і підвищення безпеки.

ПОЄДНАННЯ ОБЛАДНАННЯ, СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СЕРВІСІВ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ УСПІХУ

З ростом витрат і вимог до продуктивності, ваші прибутки постійно скорочуються. Вам потрібні точні факти про ваше обладнання. Cat® Connect може розповісти вам, як працюють ваші одиниці, чи готові вони до експлуатації, коли їм потрібне обслуговування та багато іншого.

Переваги Cat® Connect для кожного підприємства: підвищення продуктивності, контроль витрат, зниження ризиків.

Сучасні системи генерують величезну кількість даних -дуже велику, щоб ними могли керувати навіть кілька менеджерів обладнання. Але тепер є більш простий спосіб відстежувати і управляти одиницями обладнання, незалежно від того, де вони знаходяться.

ПЕРЕТВОРІТЬ ВАШІ ПРОБЛЕМИ НА НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Cat Connect надає вам своєчасну інформацію. Використовуючи дані з ваших одиниць техніки та прості інструменти аналізу від дилера Cat®, ви зможете приймати обгрунтовані та своєчасні рішення, які допоможуть вам контролювати витрати, оптимізувати роботу та знижувати ризики.