Про компанію

CAT® CONNECT ДЛЯ НАФТОГАЗОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Компанія Caterpillar є провідною у виробництві енергетичного обладнання в усьому світі. Досвід у виробництві силових установок для видобутку нафти й газу дозволяє працювати цій компанії на світовому ринку протягом 30 років.

«Цеппелін Україна» реалізує поставку цієї нафтогазової продукції. Компетентні співробітники дадуть вам більш глибоку інформацію про характеристики та особливості роботи двигунів, і допоможуть зробити вибір у відповідності до вашого запиту.

Асортимент пропонованої продукції досить широкий, він дозволяє обрати продукт для найрізноманітніших цілей. Варіанти нафтогазового обладнання мають відмінні технічними характеристиками і параметри. На всю продукцію Cat надається довгострокова гарантія, яка дозволяє при необхідності проводити заміну двигунів в короткі проміжки часу.

Обладнання Cat є надійним, економічним та високопродуктивним. Ці якості дозволяють йому стискати великі обсяги газу. Такі газові двигуни призначені для видобутку, перекачування та зберігання газу. Скористайтеся високоякісною продукцією Cat, і Ви будете задоволені.

image
image

РІШЕННЯ CAT® CONNECT

Обладнання, технології та послуги, що допомагають вам досягти успіху.

Рішення Cat Connect забезпечують інтелектуальне використання технології та обслуговування з метою підвищення ефективності виконання робіт на майданчику. Використання даних, отриманих з машини, оснащеної високотехнологічним устаткуванням, забезпечує неперевершену інформованість і контроль обладнання та його функціонування.

Дилер Cat допоможе вам знайти правильне поєднання технологій Cat Connect і послуг для ваших робочих майданчиків. Cat Connect надає можливість для реалізації успішної та стабільної бізнес-моделі, забезпечуючи максимальне збільшення продуктивності, зниження витрат і підвищення безпеки.

ВИКОНУЙТЕ БІЛЬШЕ З МЕНШИМИ ВИТРАТАМИ

Управління обладнанням перетворює щоденні завдання в можливість економити кошти та отримувати прибуток

Технологія складна. Це факт. Але те, що ця технологія управління може зробити для вашої роботи - досить просто. Суть полягає в нарощуванні продуктивності з мінімізацією витрат:

  • Менше часу та грошей на технічне обслуговування і транспортні витрати
  • Менша потреба в кваліфікованих технічних співробітниках і операторах
  • Менший ризик небезпечних умов експлуатації, незапланованого простою або відмови, невідповідності нормативним вимогам

Кожен день технології та послуги Cat® Connect допомагають нафтогазовим компаніям виробляти більше і заощаджувати більше.