Про компанію

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність

Компанія Цеппелін Україна підтримує концерн Zeppelin у прагненні відповідального ставлення до екологічних, соціальних та економічних аспектів! Поряд з іншими цілями сталого розвитку Zeppelin має намір стати нейтральною з точки зору викидів CO2 компанією не пізніше 2030 року. Відповідальність перед суспільством і навколишнім середовищем стає важливим фактором для багатьох клієнтів, а ділові партнери все частіше вимагають дотримання певних стандартів у цій галузі.

Цеппелін розумно використовує обмежені природні ресурси

Цеппелін Україна вже зробила перші кроки: наш “зелений” офіс у Львові – приклад сучасного підходу до організації роботи. Ми прагнемо зробити корпоративну соціальну відповідальність невід'ємною частиною бізнесу, стати компанією, яка повною мірою бере на себе відповідальність за соціальні та екологічні наслідки своєї діяльності. На цьому шляху важливо, щоб кожен із нас усвідомив соціальну та екологічну відповідальність не як неприємний обов'язок, а як головну умову для стабільності та стійкого економічного зростання.

Для керівництва Цеппелін Україна це означає не тільки дбайливе ставлення до ресурсів та захист навколишнього середовища, а й турботу про здоров'я співробітників, про умови їх праці, корпоративну етику, підвищення рівня задоволеності клієнтів тощо.

Звіти про сталий розвиток

Звіт про сталий розвиток Zeppelin (2020) (pdf, 19.1 MB)

Завантажити