Про компанію

О будущем биометана

Обкладинка новини «»
Вийшла стаття Георгія Гелетухи "Про майбутнє біометану" на порталі forbes.ua, в якій голова правління БАУ розповів коли і за яких умов в Україні з'явиться перспектива виробництва цього газу.

Сьогодні Україна не виробляє біометан, але у цієї технології є великі перспективи, тому що ми - аграрна країна. У нас достатньо біомаси як вихідної сировини: багато великих ферм і великих сільгоспугідь, де можна виробляти силос кукурудзи, який іде на біогаз. За оцінками експертів БАУ, тільки з існуючих відходів можна було б виробляти до 3,2 млрд куб. м біометану на рік. Розвинена мережа газопроводів дозволяє підключитися практично в будь-якій точці України.

Біометан, отриманий з біогазу, в більшості випадків буде дорожче звичайного природного газу, а значить розвиток цього напрямку потребуватиме фінансового стимулювання. Але це стимулювання виправдане, тому що на відміну від покупки імпортного природного газу, гроші, заплачені місцевому виробнику біометану, залишаються в Україні. На ці гроші створюються нові робочі місця, з яких сплачуються податки, і вони гарантовано перекривають ту дельту, яку було переплачено.

Повний текст статті читайте на порталі forbes.ua
до всіх новин

інші новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатися більше

25.05.2022

«Цеппелін Україна» відвантажила дизельний генератор DE550 GC виробництва Caterpillar
дізнатися більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатися більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатися більше
перейти до всіх новин