Спецпропозиції

Дизель-генераторні установки Cat® GC тепер доступні в усьому світі

Дизель-генераторні установки Cat® GC тепер доступні в усьому світі

Компанія Caterpillar Inc. оголосила про випуск 31 нової моделі дизель-генераторних установок Cat® GC, нової лінійки економічних рішень для резервного електроживлення, спеціально призначеної для світового ринку підрядників в області електротехніки.

Генераторні установки Cat® GC, що тепер доступні для застосування з частотою 50 і 60 Гц по всьому світу, спрощують процес розробки специфікації, істотно скорочують вартість і час доставки, допомагаючи задовольнити жорсткі бюджетні рамки переважної більшості стаціонарних резервних джерел живлення в цьому діапазоні потужності. Деякі моделі з зазначеною вихідною потужністю і конфігураціями знаходяться в великих дилерських центрах Cat, із можливістю купівлі і доставки.

Зараз доступна 31 нова модель:

  • 11 з потужністю від 33 до 400 кВА для застосування з частотою 50 Гц у всьому світі;
  • 11 від 40 до 200 кВт для застосування з частотою 60 Гц в Північній Америці;
  • 9 від 30 до 175 кВт для застосування з частотою 60 Гц за межами Північної Америки.

«Ринок підрядників в області електротехніки відповідає за введення в експлуатацію більшої частини рішень для резервного електроживлення для малих і середніх резервних застосувань», – сказав Джейсон Кайзер, віце-президент Caterpillar Electric Power. «Ми налаштували генераторні установки Cat® GC з урахуванням вимог підрядників в області електротехніки, і розробили продукт, що пропонує загальновідому продуктивність Caterpillar за винятковою ціною».

Розроблені і виготовлені в відповідності зі строгими стандартами Caterpillar щодо ефективності, надійності і продуктивності, генераторні установки Cat® GC оснащені оптимізованим поєднанням загальних функцій, що забезпечують загальновідому продуктивність Caterpillar і чудову споживчу цінність з мінімальною площею.

image
image

Генератори Cat® GC, оснащені практично перевіреними двигунами Cat® і які пропонують найкращу підтримку з боку дилерської мережі Cat, ідеально підходять для більшості типових малих і середніх резервних застосувань, таких як медичні клініки, виробництво, сільське господарство, муніципальні підприємства. інфраструктура, очисні споруди та інші інженерні мережі, комерційні підприємства та офісні будівлі.

На кожну дизель-генераторну установку Cat® GC надається стандартна дворічна гарантія Caterpillar, а також набір додаткових варіантів розширеного обслуговування.

Вони можуть бути оснащені системою віддаленого моніторингу Cat® Connect, яка забезпечує візуалізацію даних, надання звітності та попередження, що доступні по всьому світу через простий у використанні веб-інтерфейс.

ко всем спецпредложениям