О компании

О будущем биометана

Вийшла стаття Георгія Гелетухи "Про майбутнє біометану" на порталі forbes.ua, в якій голова правління БАУ розповів коли і за яких умов в Україні з'явиться перспектива виробництва цього газу.

Сьогодні Україна не виробляє біометан, але у цієї технології є великі перспективи, тому що ми - аграрна країна. У нас достатньо біомаси як вихідної сировини: багато великих ферм і великих сільгоспугідь, де можна виробляти силос кукурудзи, який іде на біогаз. За оцінками експертів БАУ, тільки з існуючих відходів можна було б виробляти до 3,2 млрд куб. м біометану на рік. Розвинена мережа газопроводів дозволяє підключитися практично в будь-якій точці України.

Біометан, отриманий з біогазу, в більшості випадків буде дорожче звичайного природного газу, а значить розвиток цього напрямку потребуватиме фінансового стимулювання. Але це стимулювання виправдане, тому що на відміну від покупки імпортного природного газу, гроші, заплачені місцевому виробнику біометану, залишаються в Україні. На ці гроші створюються нові робочі місця, з яких сплачуються податки, і вони гарантовано перекривають ту дельту, яку було переплачено.

Повний текст статті читайте на порталі forbes.ua
ко всем новостям

другие новости

26.04.2021

Закладка капсулы времени в честь начала строительства Штаб-квартиры
узнать больше

26.03.2021

Цеппелин Украина – работаем для Вас!
узнать больше

25.12.2020

С Новым годом и Рождеством Христовым!
узнать больше

13.10.2020

Поздравляем с Днем защитника Украины!
узнать больше
перейти ко всем новостям